Diskuze

windows10key.de Bewertung: ✓BESTE PREISE ✓Kurze Lieferzeiten. Windows 10 Professional Key kaufen und beim Publisher mit voller Bandbreite runterladen
Sie können Windows 10 entweder direkt kaufen und dabei über 100 Euro … Windows 7 Pro als OEM-Key für deutlich unter 20 Euro verkaufen
windows 10 product key kaufen

Tento veřejný komunikační kanál využijte k Vašim podnětům či připomínkám, dotazům ohledně pořadu Nehodou to začíná, ale i dotazům k dopravní problematice. Nabízíme Vám možnost ověřit si některá tvrzení u institutu, který se zabývá dopravními předpisy, získáváním řidičských oprávnění, ale i rozborem dopravních nehod.

Můžete nám touto cestou vyjádřit i svou podporu, za kterou předem děkujeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

28 komentářů u „Diskuze

 1. Dobrý den, pane Bednáři,

  chtěla jsem Vám a Vašim kolegům alespoň touto cestou moc poděkovat za preventivní program, který jste našim studentům zprostředkovali 10. 5. v kině Panorama v Kyjově. Mrzí mě, že jsem nemohla být ze zdravotních důvodů také u toho, protože jsem dostala informaci, že se setkal s velkým ohlasem a byl pro žáky velice zajímavý, přínosný a poučný!!!

  Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně zdaru v této důležité činnosti.

  Lenka Selucká
  Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
  třída Komenského 549/23
  697 01 Kyjov

 2. Dobrý den pane Bednáři,
  prosím, měli byste v letošním roce prostor přijet udělat školení Nehodou to začíná do Otrokovic pro studenty gymnázia a střední průmyslové školy?

  Pokud ano, ráda bych školám co nejdříve nabídla možné termíny. Děkuji.

  S přátelským pozdravem

  Ing. Lenka Žemlová
  odbor dopravně-správní
  Městský úřad Otrokovice

  nám. 3. května 1340
  765 23 OTROKOVICE
  tel.: 577 680 458
  web: http://www.otrokovice.cz
  zemlova@muotrokovice.cz

  1. Vážená paní Žemlová,

   velice mě těší Váš zájem o preventivní projekt Nehodou to začíná. Jakmile budeme mít bližší informace o pokračování projektu, resp. nových termínech, budeme Vás informovat.

   Děkuji a přeji pěkný den.

   Martin Bednář

 3. Dobrý den,

  moc děkujeme za vaši besedu. Máme na ni jen ty nejlepší ohlasy.
  Budu moc ráda, pokud mi dáte vědět o nějaké další vaší akci, NEBO ZA ROK – NEHODOU TO ZAČÍNÁ.

  S pozdravem hezkého dne
  Jelínková Soňa

 4. Vážený pane Bednáři,

  moc děkujeme za realizaci přednášky Nehodou to začíná v Otrokovicích.
  Dle mého názoru i ohlasů dalších účastníků jste byli všichni úžasní. Školení je maximálně zajímavé, interaktivní a zábavné, a díky této formě určitě každému utkví velké množství informací.

  Pokud budete pokračovat v projektu i příští rok, zkusili bychom se opět připojit se studenty středních škol.

  Děkuji za spolupráci a přeji příjemný den.

  Ing. Lenka Žemlová
  odbor dopravně-správní
  Městský úřad Otrokovice

  nám. 3. května 1340
  765 23 OTROKOVICE
  tel.: 577 680 458

 5. Dobrý den, paní Ouředníčková,

  nejprve bych Vám chtěla moc poděkovat za možnost zúčastnit se semináře Nehodou to začíná, který proběhl minulý týden v Liberci. Kolegové, já, ale především studenti ocenili skvěle zorganizovaný program a nenásilnou formu přenosu informací, kterou bravurně zvládli moderátor i jeho hosté. Naši středoškoláci byli vtaženi zcela přirozeně do tématu o bezpečnosti v silničním provozu.

  Měla bych na Vás prosbu spojenou s tímto tématem. Naše škola organizuje pravidelně turistické kurzy, v rámci kterých se sjíždí voda a jezdí na kolech. Přemýšleli jsme s kolegy tělocvikáři, že by nebylo od věci studentům dát přes samotným kurzem nejen ponaučení o bezpečnosti (to vyplňují vždy a podepisují), ale i třeba nějaký testík či dotazník se znalostmi silničního provozu. Obracím se na Vás, zda něco podobného nemáte k dispozici.

  Děkuji za odpověď.


  Aneta Rozkovcová
  zástupkyně ředitele školy

  Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola
  Masarykova 3
  460 84 Liberec 1

 6. Vážený pane Bednáři,

  naše škola se zúčastnila preventivního programu Nehodou to začíná a byli jsme příjemně překvapeni, jak studenty zaujala. Kromě zajímavých informací nechyběla interaktivita, zapojení studentů do dění na pódiu, střídání vážných i vtipných pasáží. Ohlasy z řad studentů na podobné akce přitom nebývají pravidlem. Snad se díky ní budou chovat v silničním provozu trochu obezřetněji. Děkujeme!

  Petra Křížová
  Vyšší odborná škola a Střední škola, s.r.o.
  České Budějovice

  1. Děkujeme Vám za moc krásnou zpětnou vazbu, vážíme si Vaší spokojenosti. Budeme rádi, pokud se nám ozvete i v budoucnu, že máte o program zájem pro další studenty. I my věříme, že budou mít předané informace praktický dopad.
   Hezký den! Za tým NTZ, Martin Bednář

 7. Dobrý den,

  chtěl bych Vám poděkovat, jak za organizační přípravu, tak za samotný průběh besedy Nehodou to začíná.

  Určitě budeme rádi, když se k nám s tímto důležitým programem ještě dostanete.

  Vaše akce se mi moc líbila a vzhledem k tomu, že už jsem taky nějaký ten pátek aktivní řidič a pravda bez auta skoro neudělám krok, tak mne beseda donutila zamyslet se nad některými věcmi. Chválím i volbu moderátora, řekl bych, že celé akci dodává velmi dobré tempo.

  Jinak jsem se bavil s některými vyučujícími a ti hodnotili akci také velmi pozitivně, jen byly názory, že by mohla být ještě o něco údernější. Podstatné je ovšem, jak to působilo na žáky a když jsem se díval po sále, tak byli podstatně živější v částech, které byly vtipné a do kterých byli i zapojeni, než při těch vážnějších.

  Takže ještě jednou děkuji, budu se těšit na případnou další spolupráci a přeji mnoho úspěchů při další realizaci projektu.

  S pozdravem

  Ing. Marek Mikuš
  Koordinátor pro MA 21
  Svárov 1080, 755 24 Vsetín

 8. Dobrý den, pane Bednáři,

  děkuji za zaslané fotografie.
  Posílám odkaz na článek – http://spselitdobruska.cz/?p=12840, který jsme uveřejnili na našich webových stránkách.
  Ještě jednou děkujeme za zajímavý a přínosný pořad.
  Pokud jeho realizace bude dále probíhat, rádi se ho zúčastníme s dalšími žáky příští školní rok.

  Přeji hezký den a jsem s pozdravem,

  Ing. Miloslava Skalová
  odborné IT předměty
  administrátor webových stránek
  SPŠel.it Dobruška

 9. Dobrý den pane Bednáři.
  za účastníky vzdělávacího programu „ Nehodou to začíná „ ,kterého se zúčastnili studenti autooborů z České zemědělské akademie v Humpolci, bych Vám chtěl poděkovat.
  Vše proběhlo k naší maximální spokojenosti.
  Přeji Vám mnoho dalších úspěchů s vaším projektem.

  S pozdravem Martin Šenkýř
  ČZA Humpolec

 10. Paní Slováčková,
  děkujeme za umožnění účasti našich žáků na velmi pěkném a inspirativním pořadu Nehodou to začíná. Užásné by bylo, kdyby Váš pořad běžel v době před Večerníčkem a před večerními zprávami.
  Držím pěsti v další realizaci a třeba brzy nashledanou.

  Mgr. Petra Burešová
  odborná učitelka
  SŠZS Chrudim

 11. Dobrý den,
  absolvovali jsme program Nehodou to začíná v Plasích dne 6. 12. se všemi ročníky, pro které to bylo organizačně možné. Neuvažujete v r. 2017 o opakování uvedeného programu?
  Tento program byl žáky i učiteli přijat velmi pozitivně, byl výborně připravený, účinkující velmi vhodně dokázali žáky zapojit a zaujmout, náplň byla velmi přínosná pro tuto generaci. Programu se zúčastnilo v prvním termínu 147 a v druhém termínu 152 žáků.
  Děkujeme za poskytnutí tohoto představení.
  Ing. Miloslav Ouda
  ZŘ G a SOŠ Plasy

 12. Vážení,

  v říjnu jsme absolvovali pořad Nehodou to začíná. Jsme studenti 3. ročníku oboru cestovního ruchu a jsou mezi námi budoucí řidiči a řidičky. Program byl pro nás přínosný a zároveň byl veden zábavnou formou. Velice se nám líbilo zapojení diváků do děje. Oceňujeme také interaktivitu a přístup moderátora a hostů.

  Děkujeme

  S pozdravem

  Dominik Zakl a Jan Cajthaml za třídu 3. CR SOŠ OUUD Nerudova 33, Plzeň

 13. Vážená paní Slováčková,

  slíbil jsem Vám, že zašlu informaci o ohlasech na Váš pořad Nehodou to začíná, který jsme navštívili v Dačicích 6. 10. Mám radost, že reakce studentů i kolegů byly vesměs pozitivní, oceňují snahu upozornit na rizika, která dnešní provoz v kombinaci s „moderním“ způsobem života přináší. To je cenné pro všechny řidiče a pro ty mladé dvojnásob. Jeden ze studentů naší školy zaznamenal svůj pohled na pořad včetně názorů svých spolužáků. Jeho článek najdete na školních webových stránkách http://www.gymn-dacice.cz, až budete mít čas, můžete se podívat.

  Dnes jsem měl pracovní jednání s panem starostou. Protože má v současné obě dcery na naší škole a shodou okolností na Vašem pořadu byly, ptal se mne, zda nevím, proč ho v posledních dvou týdnech napomínají při cestování autem, aby za jízdy nepřijímal telefonické hovory. Dříve prý to nedělaly. Tak jsem mu to vysvětlil a shodli jsme se na tom, že Váš pořad svůj úkol splnil.

  Ještě jednou Vám děkuji za realizaci pořadu v Dačicích, bylo pro nás velmi příjemné, že jsme nemuseli nikam cestovat a mohli se tak zúčastnit v daleko větším počtu. Přeji Vám hodně úspěchů a hodně pozorných posluchačů, kteří se v provozu pod vlivem získaných informací budou chovat zodpovědně.

  S pozdravem a přáním všeho dobrého,

  PaedDr. Aleš Morávek
  ředitel školy Gymnázium Dačice

 14. Dobrý den,
  děkujeme za opravdu přínosný pořad, který jsme zhlédli 7.10. 2016 v kině Hutník v Kladně.
  Líbil se nám pohotový projev moderátora, přítomnost dalších učinkujících i zapojení žáků do projektu.
  Žáci byli nejen aktivní, ale shodli se na tom, že program byl zábavný a dynamický.
  Předpokládám, že si podstatné informace z vašeho pořadu zapamatují.
  Uvítám další nabídku s realizací tohoto představení.

  S pozdravem, Petra Kutová
  SPŠ a VOŠ, Kladno

 15. Dobrý den, nenalezla jsem naší školu v nabídce při přihlášení. Jsme základní škola a chtěli jsme jít na program s žáky devátých ročníků.

 16. zdravíčko,
  já bych měla dotaz ohledně letních/zimních pneumatik, nikdy nevím, kdy je mám vyměnit? Nemáte nějakou radu? Děkuji Horká

  1. Dobrý den,
   povinnost vybavit vozidlo zimními pneu vychází ze zákona č. 361/2001 Sb. Platí zde období od 1. listopadu do 31. března. Je samozřejmě už jen na Vás, zda budete přesně respektovat toto období. Pokud byste řešila pojistnou událost po tomto období s letními nebo zimními pneumatikami, pojišťovna Vám není oprávněna krátit pojistné plnění. Čili z tohoto hlediska nemusíte mít strach. Pokud zimní pneumatiky tzv. dojedete v letním období, protože už nemají dostatečnou hloubku dezénu pro sezonu následující, není to problém, ale je třeba brát v potaz, že zimní pneu se může v létě více zahřívat a její chování nebude totožné, jako u letní pneu.
   Tým DEKRA CZ a.s.

 17. Dobry den, rad bych se zeptal jak je to s nutnosti noseni helmy na kolo a reflexnich prvku? Nedavno jsem zahledl clanek tykajiciho se tohoto tematu, ale neni mi to jasne. Dekuji za odpoved.

  1. Dobrý den,
   tuto problematiku řeší paragraf 58 zákona č. 361/2000 Sb. Konkrétně takto:
   – Cyklista mladší 18 let je povinen za jízdy použít ochrannou přílbu schváleného typu podle
   zvláštního právního předpisu a mít ji nasazenou a řádně připevněnou na hlavě.
   – Cyklista je povinen za snížené viditelnosti mít za jízdy rozsvícen světlomet s bílým
   světlem svítícím dopředu2) a zadní svítilnu se světlem červené barvy nebo přerušovaným
   světlem červené barvy. Je-li vozovka dostatečně a souvisle osvětlena, může cyklista použít
   náhradou za světlomet svítilnu bílé barvy s přerušovaným světlem.
   – K tomu připomínám vyhlášku č. 341/2014 Sb., která stanovuje technické požadavky na výbavu jízdních kol.
   Zákony i vyhlášky pohodlně ke shlédnutí na: http://www.zakonyprolidi.cz
   V případě dalších dotazů se prosím ozvěte.
   DEKRA CZ a.s.

  1. Dobrý den,
   ano, realizace projektu je plánovaná po celé ČR a do Brna přijedeme vzhledem k počtu středních škol hned několikrát. Pravděpodobně to bude po velkých prázdninách 2016, ale i v následujícím roce 2017.
   DEKRA CZ a.s.