Dva úspěšné roky za námi…

Dne 23. listopadu 2017 se uskutečnila poslední přednáška projektu Nehodou to začíná. Za dvouleté trvání realizační fáze projektu proběhlo 160 představení, které navštívilo 343 škol s celkem 32 286 účastníky. Počet účastníků přesáhl plánovaný počet 32 tisíc osob a průměrná návštěvnost jednoho pořadu byla zhruba 201 osob. Dle pozitivních ohlasů žáků, učitelů a zástupců měst projekt nabídl skutečně důležitá ponaučení a užitečné informace pro začínající či budoucí řidiče.  Cílem projektu, který byl financován z Fondu zábrany škod České kanceláře pojistitelů, bylo přispět ke snižování počtu závažných dopravních nehod. Projekt klade důraz na slušné chování řidičů, vlastní bezpečnost, dodržování pravidel silničního provozu, seznamování s riziky užívání návykových látek a poskytování účinné první pomoci při autonehodě.

Obecenstva po celé České republice velmi dobře reagovala na jednotlivé scénky a dotazy. Nebylo tomu jinak ani na poslední přednášce v Benešově. Publikum se rozloučilo za bouřlivého potlesku s hlavními aktéry projektu: Martinem Bednářem, dopravním specialistou a manažerem celého projektu; Jiřím Doležalem, moderátorem; Ondřejem Rechnerem, dopravním specialistou; Ivanem Doudou, psychologem a drogovým expertem a se záchranáři Alanem Mejstříkem a Lukášem Tajčmanem.

mapa nehodoutozacina 2016-17
Pokud patříte k fanouškům bezpečné dopravy a případně i preventivního projektu Nehodou to začíná, tak asi znáte naši facebookovou stránku, kde prezentujeme fotky z představení, tematické příspěvky, dopravní kvízy a dokonce i soutěže pro řidiče. O poslední voucher na tzv. školu smyku budeme soutěžit již tento týden. Pokud Vás potká štěstí, můžete vyhrát velmi užitečný vánoční dárek. Adresa ZDE.

Děkujeme za Vaši přízeň!

Váš tým NTZ.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *