První etapa projektu je za námi, absolvovalo ji 3,5 tisíce studentů

Společnost DEKRA CZ a.s. se začátkem roku 2016 odstartovala preventivní projekt NEHODOU TO ZAČÍNÁ pro mladé a začínající řidiče motorových vozidel. Po přípravném období byla spuštěna první etapa realizace projektu, a to konkrétně od konce března do poloviny června 2016. Za tuto dobu jsme evidovali velice slušný zájem ze stran škol po celé České republice. To nás těší především z důvodu, že je projekt zcela nový. Věříme, že si projekt získá další zájemce a příznivce i v nadcházejících letech.

DSC00208
Za první etapu bylo realizováno celkem 19 představení. Z toho 9 představení s tématem vážných dopravních nehod při jízdě s motocyklem a 10 představení s dopravními nehodami při jízdě s automobilem. Navštívili jsme spoustu krásných měst a divadel, ale vyzkoušeli jsme i realizaci ve školní aule. Pokud totiž škola disponuje sálem s velkou kapacitou míst a potřebnou Dell Venue 11 Pro AC Adapter technikou, jsme schopni zrealizovat projekt přímo ve škole, což snižuje absenci studentů na standardní výuce a eliminuje problémy s dopravou. Po sečtení obsazenosti všech divadel, kin a sálů jsme na čísle 3 500 diváků. A to je slušný počet mladých a začínajících řidičů motorových vozidel, kteří se seznámili nejen s tím, co po dopravní nehodě následuje, ale hlavně s tím, jak dopravním nehodám nebo jejich tragických následkům předcházet.

DSC_0369
Nyní je před námi „období velkých prázdnin“, které využijeme ke zdokonalení provozních i obsahových bodů projektu NEHODOU TO ZAČÍNÁ. Chceme, abyste dostávali co nejpřesnější informace a příběhy z dopravních nehod, které se reálně staly. S těmi už bohužel nic nenaděláme, ale vezmeme si z nich to, co můžeme – ponaučení. A Vám všem ostatním přejeme, abyste si užili příjemné volno, teplé počasí a setkali se s námi od září živě na dalších představeních, nikoliv jako číslo vzadu za námi na plátně.

Váš realizační tým projektu NEHODOU TO ZAČÍNÁ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *