Termíny

2. pololetí 2017

Září

DATUM ČAS MĚSTO Místo OBSAZENOST Přihláška
5.9.2017 8:30 Ostrava
SŠ prof. Zdeňka Matějčka 310/320 Přihlásit se
5.9.2017 10:30 Ostrava SŠ prof. Zdeňka Matějčka 320/320 Přihlásit se

Říjen

DATUM ČAS MĚSTO Místo OBSAZENOST Přihláška
4.10.2017 8:00 Žďár nad Sázavou
Kino Vysočina 295/295 Přihlásit se
4.10.2017 10:00 Žďár nad Sázavou Kino Vysočina 270/295 Přihlásit se
5.10.2017 8:00 Velké Meziříčí
Kino Jupiter 254/285 Přihlásit se
5.10.2017 10:00 Velké Meziříčí
Kino Jupiter 280/285 Přihlásit se
18.10.2017 8:00 Žamberk Kino FIDIKO 300/300 Obsazeno
18.10.2017 10:00 Žamberk Kino FIDIKO 235/300 Přihlásit se
19.10.2017 8:00 Hradec Králové
Kino Bio Central 390/390 Obsazeno
19.10.2017 10:00 Hradec Králové Kino Bio Central 390/390 Obsazeno

Listopad

DATUM ČAS MĚSTO Místo OBSAZENOST Přihláška
1.11.2017 8:00 Liberec Krajský úřad –  budova C 200/200 Obsazeno
1.11.2017 10:00 Liberec Krajský úřad –  budova C 200/200 Obsazeno
2.11.2017 08:00 Litoměřice Kino Máj 333/333 Obsazeno
2.11.2017 10:00 Litoměřice
Kino Máj 320/333 Přihlásit se
8.11.2017 8:00 Teplice
Kino Květen 326/326 Obsazeno
8.11.2017 10:00 Teplice Kino Květen 326/326 Obsazeno
9.11.2017 8:00 Praha Kino Aero 340/340 Obsazeno
9.11.2017 10:00 Praha Kino Aero 340/340 Obsazeno
22.11.2017 8:00 Kroměříž Kino Nadsklepí 260/260 Obsazeno
22.11.2017 10:00 Kroměříž Kino Nadsklepí 180/260 Přihlásit se
23.11.2017 8:00 Benešov Kino Benešov (3D) 255/255 Obsazeno
23.11.2017 10:00 Benešov Kino Benešov (3D) 255/255 Obsazeno

1. pololetí 2017

Leden

DATUM ČAS MĚSTO Místo OBSAZENOST Přihláška
18.1.2017 08:00 Teplice Kino Květen 300/300 Přihlásit se
18.1.2017 10:00 Teplice Kino Květen 250/300 Přihlásit se
19.1.2017 08:00 Roudnice nad Labem Kulturní dům Říp 250/250 Přihlásit se
19.1.2017 10:00 Roudnice nad Labem Kulturní dům Říp 150/250 Přihlásit se
25.1.2017 08:00 Praha Kino Atlas 104/140 Přihlásit se
25.1.2017 10:00 Praha Kino Atlas 129/140 Přihlásit se
26.1.2017 08:00 Praha KC Zahrada 136/200 Přihlásit se
26.1.2017 10:00 Praha KC Zahrada 145/200 Přihlásit se

Únor

DATUM ČAS MĚSTO Místo OBSAZENOST Přihláška
7.2.2017 08:00 Šumperk Kino Oko 230/300 Přihlásit se
7.2.2017 10:00 Šumperk Kino Oko 175/300 Přihlásit se
8.2.2017 08:00 Chrudim Gymnázium  J. Ressela 170/200 Přihlásit se
8.2.2017 10:00 Chrudim Gymnázium J. Ressela 130/200 Přihlásit se

Březen

DATUM ČAS MĚSTO Místo OBSAZENOST Přihláška
8.3.2017 08:00 Dobruška
Kino 70 140/300 Přihlásit se
8.3.2017 10:00 Dobruška Kino 70 255/300 Přihlásit se
9.3.2017 08:00 Jaroměř Gymnázium Jar. Žáka 192/200 Přihlásit se
9.3.2017 10:00 Jaroměř Gymnázium Jar. Žáka 176/200 Přihlásit se
13.3.2017 08:00 Odolená Voda SŠLVT 60/60 Přihlásit se
13.3.2017 10:00 Odolená Voda SŠLVT 60/60 Přihlásit se
14.3.2017 08:00 Praha Kino Dlabačov 210/300 Přihlásit se
14.3.2017 10:00 Praha Kino Dlabačov 128/300 Přihlásit se
15.3.2017 08:00 Mělník Masarykův kulturní dům 80/160 Přihlásit se
15.3.2017 10:00 Mělník Masarykův kulturní dům 160/160 Přihlásit se
21.3.2017 08:00 Tábor Kino Svět 130/230 Přihlásit se
21.3.2017 10:00 Tábor Kino Svět 160/230 Přihlásit se
22.3.2017 08:00 České Budějovice Kino Kotva 175/200 Přihlásit se
22.3.2017 10:00 České Budějovice Kino Kotva 200/200 Přihlásit se
29.3.2017 08:00 Valašské Meziříčí Kino Svět 280/300 Přihlásit se
29.3.2017 10:00 Valašské Meziříčí Kino Svět 250/300 Přihlásit se
30.3.2017 08:00 Vsetín Kino Vatra 215/250 Přihlásit se
30.3.2017 10:00 Vsetín Kino Vatra 240/250 Přihlásit se

Duben

DATUM ČAS MĚSTO Místo OBSAZENOST Přihláška
5.4.2017 08:00 Karviná
Kino Centrum 165/250 Přihlásit se
5.4.2017 10:00 Karviná Kino Centrum 185/250 Přihlásit se
6.4.2017 08:00 Ostrava Dům kultury 145/150 Přihlásit se
6.4.2017 10:00 Ostrava Dům kultury 120/150 Přihlásit se
12.4.2017 08:00 Třebíč Národní dům 400/400 Přihlásit se
12.4.2017 10:00 Třebíč Národní dům 360/400 Přihlásit se
20.4.2017 08:00 Vlašim Kino Stálé 50/100 Přihlásit se
20.4.2017 10:00 Vlašim Kino Stálé 50/100 Přihlásit se
26.4.2017 08:00 Opava Kino Mír 245/300 Přihlásit se
26.4.2017 10:00 Opava Kino Mír 132/300 Přihlásit se
27.4.2017 08:00 Bruntál Kino Centrum 175/187 Přihlásit se
27.4.2017 10:00 Bruntál Kino Centrum 175/187 Přihlásit se

Květen

DATUM ČAS MĚSTO Místo OBSAZENOST Přihláška
3.5.2017 08:00 Olomouc
Premiere Cinemas 348/348 Přihlásit se
3.5.2017 10:00 Olomouc Premiere Cinemas 348/348 Přihlásit se
4.5.2017 08:00 Přerov Kino Hvězda 365/399 Přihlásit se
4.5.2017 10:00 Přerov Kino Hvězda 198/399 Přihlásit se
10.5.2017 08:00 Zlín Golden Apple Cinema 120/120 Přihlásit se
10.5.2017 10:00 Zlín Golden Apple Cinema 120/120 Přihlásit se
11.5.2017 08:00 Prostějov Společenský dům 105/120 Přihlásit se
11.5.2017 10:00 Prostějov Společenský dům 120/120 Přihlásit se
16.5.2017 08:00 Vysoké nad Jizerou Hasičská zbrojnice 105/150 Přihlásit se
16.5.2017 10:00  Vysoké nad Jizerou Hasičská zbrojnice 120/150 Přihlásit se
17.5.2017 08:00 Liberec Krajský úřad –  budova C 105/120 Přihlásit se
17.5.2017 10:00 Liberec Krajský úřad –  budova C 120/120 Přihlásit se
23.5.2017 08:30 Otrokovice Otrokovická Beseda 150/300 Přihlásit se
23.5.2017 10:15 Otrokovice Otrokovická Beseda 300/300 Přihlásit se
24.5.2017 08:00 Uherské Hradiště Kino Hvězda 348/348 Přihlásit se
24.5.2017 10:00 Uherské Hradiště Kino Hvězda 348/348 Přihlásit se
30.5.2017 08:00 Mladá Boleslav Dům kultury 160/180 Přihlásit se
30.5.2017 10:00 Mladá Boleslav Dům kultury 135/180 Přihlásit se
31.5.2017 08:00 Most Kino SŠT 230/383 Přihlásit se
31.5.2017 10:00 Most Kino SŠT 315/383 Přihlásit se

Červen

DATUM ČAS MĚSTO Místo OBSAZENOST Přihláška
7.6.2017 08:00 Karlovy Vary
Lidový dům 270/300 Přihlásit se
7.6.2017 10:00 Karlovy Vary Lidový dům 120/300 Přihlásit se
8.6.2017 10:00 Sokolov Kino Alfa 450/500 Přihlásit se
8.6.2017 12:00 Sokolov Kino Alfa 200/500 Přihlásit se
13.6.2017 08:00 Břeclav Kino Koruna  210/305 Přihlásit se
13.6.2017 10:00 Břeclav Kino Koruna  130/305 Přihlásit se
14.6.2017 08:00 Mikulov Zámek Mikulov  25/120 Přihlásit se
14.6.2017 10:00 Mikulov Zámek Mikulov  60/120 Přihlásit se
27.6.2017 08:00 Nový Jičín Beskydské divadlo 315/350 Přihlásit se
27.6.2017 10:00 Nový Jičín Beskydské divadlo 245/350 Přihlásit se
28.6.2017 08:00 Rožnov pod Radhoštěm Kino Panorama 250/250 Přihlásit se
28.6.2017 10:00 Rožnov pod Radhoštěm Kino Panorama 260/250 Přihlásit se

2. pololetí 2016

Září

DATUM ČAS MĚSTO Místo OBSAZENOST Přihláška
13.9.2016 08:00 Chrudim
Gymnázium J. Ressela 200/200 Přihlásit se
13.9.2016 10:00 Chrudim Gymnázium J. Ressela 160/200 Přihlásit se
15.9.2016 08:00 Tábor SSJS Tábor 170/170 Přihlásit se
15.9.2016 10:00 Tábor SSJS Tábor 170/170 Přihlásit se
20.9.2016 8:00 Valašské Meziříčí
Kino Svět 250/250 Přihlásit se
20.9.2016 10:00 Valašské Meziříčí Kino Svět 250/250 Přihlásit se

Říjen

DATUM ČAS MĚSTO Místo OBSAZENOST Přihláška
5.10.2016 08:00 Moravské Budějovice
MKS Beseda 263/300 Přihlásit se
5.10.2016 10:00 Moravské Budějovice MKS Beseda 300/300 Přihlásit se
6.10.2016 8:00 Dačice Městské kulturní centrum 232/232 Přihlásit se
6.10.2016 10:00 Dačice Městské kulturní centrum 232/232 Přihlásit se
7.10.2016 08:00 Kladno Kino Hutník 280/280 Přihlásit se
7.10.2016 10:00 Kladno Kino Hutník 180/250 Přihlásit se
12.10.2016 08:00 Sokolov Kino Alfa 200/250 Přihlásit se
13.10.2016 08:00 Plzeň Klub Šeříkovka 450/450 Přihlásit se
13.10.2016 10:00 Plzeň Klub Šeříkovka 450/450 Přihlásit se
14.10.2016 08:30 Plzeň Klub Šeříkovka 150/450 Přihlásit se
14.10.2016 10:30 Plzeň Klub Šeříkovka 150/450 Přihlásit se
18.10.2016 08:00 Ústí nad Labem Kino Hraničář 345/345 Přihlásit se
18.10.2016 10:00 Ústí nad Labem Kino Hraničář 280/345 Přihlásit se

Listopad

DATUM ČAS MĚSTO Místo OBSAZENOST Přihláška
02.11.2016 08:00 Hodonín
Kino Svět 230/300 Přihlásit se
02.11.2016 10:00 Hodonín Kino Svět 115/300 Přihlásit se
03.11.2016 08:00 Sokolnice SSEE – Sokolnice 110/110 Přihlásit se
03.11.2016 10:00 Sokolnice SSEE – Sokolnice 110/110 Přihlásit se
04.11.2016 08:00 Brno Univerzitní kino Scala 210/250 Přihlásit se
04.11.2016 10:00 Brno Univerzitní kino Scala 74/250 Přihlásit se
09.11.2016 08:00 Svitavy Multifunkční centrum Fabrika 150/250 Přihlásit se
09.11.2016 10:00 Svitavy Multifunkční centrum Fabrika 90/250 Přihlásit se
10.11.2016 08:00 Lanškroun Sportovní hala SOŠ a SOU 150/150 Přihlásit se
10.11.2016 10:00 Lanškroun Sportovní hala SOŠ a SOU 150/150 Přihlásit se
22.11.2016 10:00 Humpolec Spolkový Dům 105/200 Přihlásit se
23.11.2016 08:15 Vysoké Mýto Šemberovo divadlo 150/200 Přihlásit se
23.11.2016 10:00 Vysoké Mýto Šemberovo divadlo 115/200 Přihlásit se
30.11.2016 08:30 Semily Kino Jitřenka 80/118 Přihlásit se
30.11.2016 10:30 Semily Kino Jitřenka 110/118 Přihlásit se

Prosinec

DATUM ČAS MĚSTO Místo OBSAZENOST Přihláška
01.12.2016 08:00 Kolín III
Kino 99 182/182 Přihlásit se
01.12.2016 10:00 Kolín III
Kino 99 182/182 Přihlásit se
06.12.2016 08:00 Plasy Kino Střela 160/230 Přihlásit se
06.12.2016 10:00 Plasy Kino Střela 160/230 Přihlásit se
07.12.2016 08:00 Podbořany Kino Podbořany 130/200 Přihlásit se
07.12.2016 10:00 Podbořany Kino Podbořany 130/200 Přihlásit se
14.12.2016 08:00 Mohelnice Domov Mládeže 170/200 Přihlásit se
14.12.2016 09:45 Mohelnice Domov Mládeže 170/200 Přihlásit se
14.12.2016 11:30 Mohelnice Domov Mládeže 100/200 Přihlásit se
15.12.2016 08:00 Hořice Biograf na Špici 190/300 Přihlásit se
15.12.2016 10:00 Hořice Biograf na Špici 190/300 Přihlásit se

1. pololetí 2016

DATUM ČAS MĚSTO Místo OBSAZENOST Přihláška
31.03.2016 08:00 Praha 11
KC Zahrada 141/200 Přihlásit se
31.03.2016 10:00 Praha 11
KC Zahrada 156/200 Přihlásit se
06.04.2016 08:00 Česká Lípa
Kino Crystal 270/270 Přihlásit se
06.04.2016 10:00 Česká Lípa
Kino Crystal 265/270 Přihlásit se
20.04.2016 08:00 Praha 1 Kino Lucerna 182/450 Přihlásit se
20.04.2016 10:00 Praha 1 Kino Lucerna 129/450 Přihlásit se
27.04.2016 08:00 Jihlava Kino Dukla 161/162 Přihlásit se
27.04.2016 10:00 Jihlava Kino Dukla 159/162 Přihlásit se
04.05.2016 08:00 Praha 8 Kino Atlas 109/143 Přihlásit se
04.05.2016 10:00 Praha 8 Kino Atlas 143/143 Přihlásit se
10.05.2016 08:00 Praha 1 Kino Světozor 224/350 Přihlásit se
10.05.2016 10:00 Praha 1 Kino Světozor 160/350 Přihlásit se
12.05.2016 08:00 Krnov Kino Mír 70 221/318 Přihlásit se
12.05.2016 10:00 Krnov
Kino Mír 70 266/318 Přihlásit se
18.05.2016 08:50 Praha Střední zdravotnická škola 150/150 Přihlásit se
18.05.2016 10:45 Praha Střední zdravotnická škola 150/150 Přihlásit se
24.05.2016 10:00 Nymburk Kino Sokol 175/322 Přihlásit se
08.06.2016 08:15 Nový Bydžov Jiráskovo divadlo 200/275 Přihlásit se
08.06.2016 10:15 Nový Bydžov Jiráskovo divadlo 200/275 Přihlásit se

V případě, že jste si nevybrali z žádné lokality nebo termínu a máte o akci zájem, spojte se prosím s koordinátorkou projektu přes uvedený kontakt zde.